Fitness služby Prešov

Špecializácia:


Individuálne vedenie tréningových lekcií
Tréningové a stravovacie plány a programy na mieru
Redukcia hmotnosti
Formovanie tela
Naberanie aktívnej svalovej hmoty
Zlepšovanie kondície
Príprava na súťaže v kulturistike, fitness a tlaku na lavičke
Zvyšovanie výkonnosti v iných športový odvetviach

 
Uvedené služby poskytujeme pre:

pre mužov aj ženy, mládež aj seniorov, laikov aj športovcov, skupiny aj jednotlivcov


Poskytujeme aj poradenstvo a semináre v oblasti tréningovej metodiky vo fitness centrách, zdravého životného štýlu, stravovania a doplnkov výživy

 

Venujeme sa širokej verejnosti a máme klientov rôznych vekových skupín, ktorí za nami prichádzajú s rozličnými požiadavkami a dôvodmi prečo začať cvičiť. Našou hlavnou odbornosťou a prioritou je formovanie a spevňovanie postavy, redukcia nadváhy, ako aj budovanie aktívnej svalovej hmoty. Taktiež funkčné tréningy pre laikov i športovcov, obnova funkčnosti pohybového aparátu po zraneniach a poradenstvo v racionálnej výžive a zdravom životnom štýle.
V prípade záujmu dokážeme pripraviť mladé talenty na súťažné pódia či už vo fitness a kulturistike alebo v silových športoch.

Spolupracujeme s:
Monika Šrenkelová – dipl. fyzioterapeut https://rehabwomen.com/

Ste žena / matka , ktorá by rada vypracovala, spevnila a vrátila svoju postavu aká bola pred pôrodom? Ste žena, ktorú trápi bruško? Informovali ste sa či veľkosť Vášho bruška nie je spôsobená popôrodnou diastázou? Diastáza - stav, keď z dôvodu silného vnútrobrušného tlaku dochádza k rozostúpeniu priamych brušných svalov. Jedným z možných riešení je rehabilitácia, ktorej cieľom je navodenie správnej svalovej súhry medzi všetkými brušnými svalmi. Nie je to iba cvičenie svalovej sily, ale skôr koordinácie. Aktivácia brušných svalov pri diastáze patrí do rúk odborníka a potrebuje vedenie a kontrolu, preto spolupracujeme s Monikou Šrenkelovou – dipl.fyzioterapeut, ktorá vyrieši Váš akútny stav a následne ak budete vedieť pracovať bruchom môžeme pokračovať v cvičení prípadne vyriešiť Vaše stravovacie návyky a zostaviť si jedálniček na mieru.